ASOS PARTNER

Rekomendacje

Rekomendacje (109)

Dodaj nową rekomendację

 • 06.06.2019
  Izabela Śliwa - Kus

  Z firmą ASOS PARTNER współpracuje od początku prowadzenia działalności . Firma świadczy usługi na najwyższym poziomie. Odbiór odpadów w terminie wcześniej ustalonym, dokumentacja prowadzona rzetelnie i terminowo.. O wszystkich zmianach przepisów informuje z dużym wyprzedzeniem. Firma ASOS PARTNER godna polecenia.

 • 05.06.2019
  Jolanta Kamińska N.Z.O.Z. Jomed

  Firma bardzo rzetelna. Wiąże nasz wieloletnia współpraca, którą będziemy kontynuować w przyszłości. Firma godna polecenia.

 • 04.04.2019
  F.H.U Jota Justyna Okrasińska

  Zaczęliśmy współprace jeszcze w firmie Maxim, obecnie Asos, Nie mam żadnych zastrzeżeń do Pań w biurze jak i do Pana kierowcy :). Materiał odbierany zawsze w terminie, dokumentacja zawsze na czas. Firma godna zaufania, polecam nowym zleceniodawcom.

 • 04.04.2019
  Salon Kosmetyczny Kącik Urody

  Firma ASOS to bardzo rzetelna i kompetentna firma. Odpady odbierane są zawsze w terminie, dokumentacja prowadzona profesjonalnie, pracownicy bardzo uprzejmi i mili. Właściciele niezwykle pomocni, sympatyczni. Współpracujemy z firmą od 10 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni! Polecamy serdecznie, a ze swojej strony bardzo dziękujemy za fachową i wspaniała współpracę!

 • 02.04.2019
  Przychodnia Stomatologiczna VITADENT dr n.med. Halina Kurek

  Współpracuję z firmą ASOS-PARTNER, dawniej MAXIM od wielu lat. Pragnę wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez w/w firmę. ASOS-PARTNER służy fachowym doradztwem, obsługa jest miła i kompetentna, a usługi są realizowane terminowo. Ponadto firma dostosowywuję ofertę do wymagań i indywidualnych potrzeb klienta. Polecam ASOS-PARTNER jako solidnego, profesjonalnego i godnego zaufania partnera w zakresie świadczonych usług. Dr n.med. Halina Kurek

 • 29.03.2019
  NZOZ Pro-Dent Urszula Gądek-Kasprzyk Zabrze

  Polecam firmę ASOS Partner jako bardzo profesjonalną i rzetelną. Współpraca przebiega bez problemów w bardzo miłej atmosferze!

 • 29.03.2019
  Stylizacja Paznokci Paweł Stępień

  Współpraca z firmą ASOS PARTNER przebiega wzorcowo. Komunikacja bardzo sprawna, wszystkie dokumenty i informację są przekazywane w terminie. Informacją o odbiorze odpadów jest przekazywana z dużym wyprzedzeniem, a kierowca zawsze jest o czasie. Pozdrawiam, Paweł Stępień

 • 29.03.2019
  NZOZ KOPERNIK sp.z o.o. 41-818 ZABRZE CIOŁKOWSKIEGO 33

  Podczas wieloletniej współpracy nie zdarzyło się byśmy mieli jakiekolwiek uwagi lub zastrzeżenia. Odpady są odbierane systematycznie, bez opóźnień i na życzenie.Dokumentacja prowadzona jest prawidłowo.Pan Kierowca sympatyczny.Zatem ASOS PARTNER jest firmą godną polecenia.

 • 21.03.2019
  NZOZ JO-DENT

  Polecam firmę ASOS PARTNER jako profesjonalnego partnera w zakresie usług odbioru odpadów medycznych. Zlecenia są realizowane zgodnie z ustaleniami w wyznaczonych terminach. Wsółpraca z panią Agnieszką Stępień przebiega w sposób profesjonalny i bezproblemowy. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do wykonywanej usługi. NZOZ JO-DENT Kierownik Jadwiga Orlicka.

 • 15.03.2019
  SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA-GABRIELA DYRDA

  Jestem zadowolona z usług przez Was świadczonych: -terminowo, -profesjonalnie, -sumiennie, Pozdrawiam

 • 12.03.2019
  Gabinet Urazowo-Ortopedyczny Lek.med. Jacek Grosickii

  Współpracuję z ASOS od ponad 10 lat.Współpraca przebiega bez zarzutu - firma solidna sprawna, punktualna -polecam przyszłym partnerom.

 • 10.03.2019
  Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Bytom Barbar Czernicka-Kupras

  Współpracuję z firmą ASOS od wielu lat i niezmiennie jestem zadowolona z poziomu świadczonych usług. Firma jest po prostu niezawodna. Polecam!

 • 07.03.2019
  NZOZ MEDICUS SC Zespół Poradni Specjalistycznych

  Rekomendujemy jako placówka Firmę ASOS - Partner, od lat współpracujemy z firmą i nigdy nas nie zawiodła. Zawsze sumienni, uczciwi i nie drodzy! Polecamy!

 • 06.03.2019
  AP Studio

  Współpracuje z firmą Asos od wielu lat. Obsługa jak i odbiór odpadów przebiega zawsze bez problemów. Kontakt z klientem na wysokim poziomie. Polecam.

 • 06.03.2019
  Studio Modnej Fryzury

  Bardzo gorąco polecam. Zawsze na czas , solidna firma.. Panie są bardzo uprzejme i pomocne...

 • 06.03.2019
  Kosmetologia i Medycyna Estetyczna Kamila Łapińska

  Współpracuję z firmą od kilku lat- zawsze sympatyczna obsługa, zawsze na czas i zawsze dopilnowane wszystkie formalności 

 • 06.03.2019
  Specjalistyczna Praktyka Lekarska Jacek Gronka

  Od początku działania gabinetu, czyli od blisko 10 lat, współpracuję z firmą ASOS. Współpraca nasza układa się bez najmniejszych problemów. Serdecznie polecam.

 • 06.03.2019
  Studio Fryzjersko kosmetyczne Anna Jaremko

  Przesympatyczna Pani Agnieszka która zawsze odpowiada na wszystkie pytania,pomocna i zaangazowana....Dziekuje za miłe 4 lata współpracy....

 • 06.03.2019
  Elżbieta Bień-Gołczyk Gabinet Stomatologiczny

  Po wielu latach współpracy z wieloma firmami trafiłam na firmę ASOS-PARTNER. Profesjonalizm na najwyższym poziomie.Dokumentacja prowadzona rzetelnie,śledzenie przepisów i powiadamianie nas o wszelkich zmianach, chroni nas przed nieprzyjemnościami ze strony Sanepidu. Teminy odbiorów do uzgodnienia. Wszystko rzetelnie i na czas .Firma ze wszech miar godna polecenia dla firm potrzebujących korzystania z tego rodzaju usług.

 • 19.10.2018
  gabinety ginekologiczne- dr Joanna Merta,dr Dorota Kuglin

  Firma ASOS-PARTNER,  to firma godna polecenia. Podczas kilkuletniej współpracy nigdy nie zdarzyło się byśmy mieli jakiekolwiek uwagi lub zastrzeżenia. Odpady są odbierane systematycznie, bez opóźnień, idealnie prowadzona i dostarczana dokumentacja przekazania odpadów. Rzetelnie i uczciwie przed odbiorem  ważony jest , przez sympatycznego pana Franka, każdy  worek z odpadami. Właścicielka firmy pani Agnieszka, to przemiła osoba ,która zawsze służy pomocą. Na bieżąco informuje nas o nowych  ustawach i dokumentach dot. wytwarzania odpadów. Jednym słowem ASOS-PARTNER to FIRMA GODNA POLECENIA. Zachęcam do współpracy na pewno się na tej firmie nie zawiedziecie 

 • test
 • test
 • test
 • test
 • test

Są Państwo zainteresowani odbiorem odpadów i chęcią poznania naszej oferty?

Zachęcamy do kontaktu poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY