ASOS PARTNER

Rekomendacje

Rekomendacje (132)

Dodaj nową rekomendację

 • 17.03.2021
  Gabinet Kosmetyczny Sensi

  Współpraca z firmą ASOS-PARTNER bardzo dobra. Terminowe odbiory ,profesjonalna obsługa. Panie niezwykle pomocne przy opanowaniu systemu BDO. Serdecznie polecam.

 • 17.03.2021
  Prywatny Gabinet Stomatologiczny Anita Mendrek-Białasiewicz

  Współpracuję z firmą ASOS-PARTNER od wielu lat. Firma cechuje się dużym profesjonalizmem, elastycznością oraz rzetelnością. Posiada doskonale przeszkolony zespół zawsze gotowy do pomocy. W ramach świadczonych dla nas usług wykazują się oczekiwaną od nas terminowością. ASOS to godny polecenia partner. POLECAM.

 • 02.03.2021
  TARGET Bednarski i Wspólnicy

  Oceniamy firmę bardzo dobrze! Cały zespół jest bardzo pomocny, szefowa przemiła, a Pani Beata z biura przekochana i zawsze służąca dobrą radą! Odbiór odpadów regularnie, a Pan Franek super kierowca! Polecamy!

 • 24.02.2021
  Gabinet Ginekologiczny prof.dr Piotr Skałba

  Oceniam Firmę ASOS PARTNER bardzo dobrze. Odbiór odpadów regularny według harmonogramu. Kulturalna obsługa. Na każde zapytanie uzyskuję wyczerpujące informacje. Duża pomoc przy opanowaniu systemu BDO. Gorąco polecam.

 • 22.02.2021
  Gabinet Dermatologiczny Jolanta Wojsa

  Firma rzetelna, odbiory terminowe, w razie konieczności zmiany terminu zawsze możliwy kontakt telefoniczny i mailowy, zarówno z kierowcą jak i z sekretariatem. W trudnych czasach transformacji systemu BDO bardzo pomocni (dziękuję Panie Franku). Zawsze na bieżąco informują o zmianach w przepisach i pomagają przy ich wdrażaniu. Mam porównanie z molochem- REMONDISem. Firma ASOS jest bardzo solidna i godna polecenia.

 • 19.02.2021
  NZOZ Centrum Medyczne Wigor Sp zo.o

  Bardzo dziękujemy za współpracę układa się na prawdę bardzo dobrze. Jest rzetelna i na wysokim poziomie. Odbiory odpadów terminowe zawsze zgodne z harmonogramem. Zawsze miły kontakt telefoniczny lub mailowy.

 • 18.02.2021
  Studio Tatuażu Dobre Znaki

  Świetny kontakt, firma mocno nastawiona na współpracę z klientem. Bardzo dobry i terminowy serwis, nieoceniona pomoc i doradztwo w każdej sytuacji.

 • 23.06.2020
  Usługi Pogrzebowe-BUGLA-

  Świetna współpraca, profesjonalizm, właścicielka godna podziwu - na bieżąco wciela zmiany w przepisach ,informując i pomagając przy tym bardzo skrupulatnie swoich klientów. Gorąco polecam

 • 09.06.2020
  Dom Pomocy Społecznej Miedary

  Dopiero od paru miesięcy współpracujemy z firmą "ASOS PARTNER". Po traumatycznych przejściach z poprzednią firmą (Remondis Medison) przeskok w wykonywaniu usług jest ogromny. Pełen profesjonalizm ze strony pracowników firmy. Odbiór odpadów odbywa się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami ( zawsze terminowo). Usługi świadczone są na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Firma godna polecenia

 • 08.06.2020
  Brygida Klamka Usługi Pogrzebowe

  Po latach współpracy z Firmą ASOS-PARTNER, możemy z czystym sumieniem polecić innym usługi tej firmy. Współpraca układa się bez zarzutu, gdy pojawia się jakiś problem zawsze chętnie służą nam pomocą, nie ma problemu z odbiorem telefonu czy odpowiedzią na maila.. Jest to Firma solidna, rzetelna i bardzo profesjonalna. Serdecznie polecam!

 • 08.06.2020
  NZOZ MA-DENT PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy ASOS PARTNER, doceniamy przede wszystkim pełen profesjonalizm. Zawsze można łatwo się skontaktować, uzyskać pomoc i poradę. Z czystym sumieniem możemy polecić usługi tej firmy.

 • 07.06.2020
  Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna dr n.med. Urszula Tyczyńska

  Odkąd podjęłam współpracę z “ASOS PARTNER” nie mam żadnych problemów z tzw gospodarką odpadami medycznymi. Otrzymuję na bieżąco wszelkie informacje dotyczące tego problemu, nie mam żadnych trudności z kontaktem telefonicznym jak i mailowym. Informacje i doradztwo są fachowe i niezmiernie pomocne. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą FIRMĄ i szczerze polecam jej usługi innym.

 • 05.06.2020
  Esti Clinic Tatiana Jasińska

  Asos Partner-solidna i rzetelna firma, która zawsze służy pomocą. Na bieżąco informuje o nowych przepisach i zmianach. Absolutnie polecam!

 • 05.06.2020
  Stomatologia Biała Perełka Marta Adwent

  Ujmę to krótko: Najlepsza firma, z jaką przyszło mi współpracować. Serdecznie polecam wszystkim, którzy cenią jakość, uczciwość i profesjonalizm.

 • 05.06.2020
  Salon EstetiQ Anna Krzystanek

  Współpracuję z firmą Asos od początku prowadzenia działalności. Nigdy się nie zawiodłam. Wszystko zawsze na czas, bardzo mili ludzie i zawsze o wszystkim informują. Łatwy kontakt. Sumienna praca. Poleciłam Innym i również są zadowoleni. Polecam bo robią robotę za mnie  

 • 05.06.2020
  Gabinet Ginekologiczny Bogusław Tobór

  Kiedy w grudniu 2019 roku nawiązałem współpracę z firmą ASOS Partner okazało się że wszystko co jest związane z utylizacją odpadów z mojego gabinetu może być niezwykle proste, oczywiste, terminowe, wygodne. Przeskok jakościowy po zakończeniu traumatycznej współpracy z poprzednią firmą (Remondis medison) jest ogromny. Dzięki Pani Agnieszce i jej bezcennym informacjom zawartym w mailach udało mi się bezproblemowo przejść przez trudny proces rejestracji BDO co dla moich kolegów nie było takie oczywiste. Polecam firmę ASOS wszystkim moim znajomym prowadzącym praktyki lekarskie. B.Tobór

 • 08.03.2020
  Gabinet kosmetyczny Agat

  Z firmą współpracuje od początku prowadzenia działalności. Już kilka dobrych lat   Zawsze można na nich liczyć, odbiory na czas, ze zmianami w przepisach nie ma problemu bo Firma informuje nas o wszystkim w odpowiednio szybkim czasie, bardzo pomocni i życzliwi.

 • 01.03.2020
  Gabinet Stomatologiczny , Joanna Skorwider-Dybczak

  Polecam wszystkim firmę ASOS PARTNER, współpracuję z nią od wielu lat. Firma jest rzetelna, wiarygodna i bardzo profesjonalna.

 • 02.02.2020
  Maria Michalska Fryzjerstwo Damskie

  Współpracujemy z Firmą ASOS Partner od paru lat. Firma wykonuje swoje usługi w sposób rzetelny i profesjonalny. Zawsze służyła dobrymi radami jak i pomocą. Firma ASOS Partner jest firmą godną polecenia.

 • 23.01.2020
  Izba Wytrzeźwień

  Współpracujemy z Firmą ASOS Parner od paru lat. Firma wykonuje swoje usługi w sposób rzetelny, profesjonalny, wkłada w swoją pracę ogromne zaangażowanie i jest godna polecenia.

 • test
 • test
 • test
 • test
 • test

Są Państwo zainteresowani odbiorem odpadów i chęcią poznania naszej oferty?

Zachęcamy do kontaktu poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY