ASOS PARTNER

Rekomendacje

Rekomendacje (148)

Dodaj nową rekomendację

 • 30.05.2021
  NZOZ TOTAL-MED

  Współpraca bezproblemowa elastyczna i na profesjonalnym poziomie. Obsługa nie ogranicza się tylko do odbioru odpadów ale dba by odbywała się zgodnie z bieżącymi przepisami, a o zmianach informuje z wyprzedzeniem. Polecam.

 • 28.05.2021
  NZOZ UDENTE MARTA GALIK

  Bardzo profesjonalny partner biznesowy, rzetelny i pomocny. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. POLECAM!

 • 27.05.2021
  Nowak Mariola Life Clinic

  Firma ASOS jest doskonałym partnerem do współpracy. Jest rzetelna, terminowa i bezproblemowa. Obsługa bardzo miła, usługi świadczy na najwyższym poziomie, posiada ogromne doświadczenie i wiedzę, na bieżąco informuje o zmianach w przepisach. Szczerze polecam firmę ASOS gdyż nigdy nie zawiodła naszych oczekiwań, jest elastyczna i profesjonalna. Godna polecenia.

 • 27.05.2021
  NZOZ "VITA" ZABRZE

  RZETELNA FIRMA . PANI AGNIESZKA POMOCNA , CHĘTNIE UDZIELI POTRZEBNYCH INFORMACJI . WSPÓŁPRACA BEZ ZASTRZEŻEŃ!

 • 26.05.2021
  NZOZ ALMED ALEKSANDRA BEREŻAŃSKA

  Nasza wieloletnia współpraca z firmą ASOS układa się bezproblemowo. Rzetelność, solidność i terminowość to z pewnością największe atuty firmy. Jeśli do tego dodamy - profesjonalny zespół zawsze wychodzący z pomocą - wychodzi nam - idealny partner biznesowy. Polecam

 • 26.05.2021
  Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Katarzyna Dwronicka

  Współpraca z firma ASOS jest cudowna i bezproblemowa , Panie zawsze pomagają we wszystkim, są bardzo bezproblemowi i rzetelni wszystkie informacje o zmianach czy to w firmie czy przepisach podawane są na bieżąco. Polecam firmę.

 • 21.03.2021
  Mój Dentysta Sosnowiec - Iwona Piasta-Ocetek

  Od lat współpracujemy z firmą Asos .Zawsze pomagają w rozwiązywaniu problemów. Na bieżąco informują o zmianach w przepisach i troszczą się o swoich klientów. Jak najbardziej polecam.

 • 20.03.2021
  EMILY KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA MAŁGORZATA NOSAL

  Współpraca z firmą ASOS Partner od momentu rozpoczęcia w roku ubiegłym do chwili obecnej układa się bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Profesjonalizm, fachowość, solidność, odpowiedzialność to atuty charakteryzujące ww. firmę. Stały dobry kontakt oraz informowanie o aktualnych zmianach w przepisach prawnych. Polecam wszystkim poszukującym firmy o tym profilu. Z poważaniem Małgorzata Nosal EMILY KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA

 • 19.03.2021
  Firma Transportu Sanitarnego "Eskulap" WPM Zabrze

  ASOS - PARTNER, to solidna, rzetelna firma, dobrze zorganizowana i na najwyższym poziomie. Właścicielka -bardzo miła i życzliwa Pani, która na bieżąco informuje o wszystkich nowych zmianach i przepisach. Służy pomocą gdy tego potrzebujemy. Firma godna polecenia. która zawsze służy pomocą. Na bieżąco informuje o nowych przepisach i zmianach. Polecam!

 • 18.03.2021
  NZOZ Przychodnia Lekarska "UNIMED" w Zabrzu

  Doceniamy wysoki standard usług, wykonywanych przez ASOS Partner oraz profesjonalizm pracowników. Firmę wyróżnia otwartość w dostosowaniu się do potrzeb i oczekiwań klienta. Odbiór odpadów odbywa się zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dokumentacja jest przygotowywana w sposób dokładny, rzetelny i zgodny z przepisami prawnymi. Zespół konsultantów zawsze służy radą i pomocą. ASOS Partner to firma godna polecenia.

 • 18.03.2021
  SANVIMED W ZABRZU

  Współpracujemy z firmą ASOS-PARTNER od wielu lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze świadczonych usług, które są wykonywane na najwyższym poziomie. Poza wykonywaniem usług w ramach umowy, firma wykazuje się ciągłym wsparciem klienta pod kątem nowych przepisów, jak i chętnie doradza w kwestii wdrożenia nowych rozwiązań. Z całą pewnością możemy polecić firmę ASOS-PARTNER jako rzetelnego i wiarygodnego partnera w zakresie odpadów medycznych.

 • 17.03.2021
  Przychodnia Weterynaryjna Małgorzata Kasprowicz

  Firma ASOS to rzetelna i wiarygodna firma. Współpraca z firmą ASOS trwa nieprzerwanie od roku 2011. W ciągu tej 10-cio letniej współpracy ASOS dał się poznać jako profesjonalista w zakresie gospodarki odpadami weterynaryjnymi. Współpraca z firmą ASOS to nie tylko terminowy odbiór odpadów ale również, a może przede wszystkim doradztwo, pomoc i ....... cierpliwość !! ASOS to godny polecenia partner. POLECAM.

 • 17.03.2021
  Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych ,,Hospicjum" w Gliwicach

  Firmę cechuje szczególna dbałość o klienta, dotrzymywanie terminów, elastyczność oraz szybkie reagowanie na zmiany i potrzeby klienta.

 • 17.03.2021
  Gabinet Reumatologiczny Maria Tokarska

  Współpracę z firmą ASOS-PARTNER oceniam bardzo pozytywnie. Odbiór terminowy, zgodnie z harmonogramem. Panie Agnieszka Stępień i Beata Strzoda bardzo sympatyczne, kompetentne i niezwykle pomocne przy opanowaniu systemu BDO oraz w doradztwie indywidualnym. Na bieżąco informują o obowiązujących przepisach i zaistniałych zmianach. Firma godna polecenia.

 • 17.03.2021
  4 Lejdis usługi kosmetyczne Joanna Szymocha

  Współpraca z firmą ASOS oceniam bardzo dobrze. Wszystko dobrze zorganizowane, terminowe odbiory, profesjonalna obsługa klienta, Panie są rzetelne i bardzo dobrze zorientowane w przepisach. Zawsze można liczyć na ich pomoc, poza tym są przemiłe. Gorąco polecam

 • 17.03.2021
  Poradnia Kardiologiczna - Willa

  Wpis z dnia 17.03.2021 .Współpracę z firmą ASOS-PARTNER oceniamy bardzo pozytywnie . Odbiór odpadów odbywa się wg harmonogramu , bardzo sprawnie .Współpraca z pracownikami firmy jest bardzo dobra, na wysokim poziomie .Firma godna polecenia.

 • 17.03.2021
  Gabinet Kosmetyczny Sensi

  Współpraca z firmą ASOS-PARTNER bardzo dobra. Terminowe odbiory ,profesjonalna obsługa. Panie niezwykle pomocne przy opanowaniu systemu BDO. Serdecznie polecam.

 • 17.03.2021
  Prywatny Gabinet Stomatologiczny Anita Mendrek-Białasiewicz

  Współpracuję z firmą ASOS-PARTNER od wielu lat. Firma cechuje się dużym profesjonalizmem, elastycznością oraz rzetelnością. Posiada doskonale przeszkolony zespół zawsze gotowy do pomocy. W ramach świadczonych dla nas usług wykazują się oczekiwaną od nas terminowością. ASOS to godny polecenia partner. POLECAM.

 • 02.03.2021
  TARGET Bednarski i Wspólnicy

  Oceniamy firmę bardzo dobrze! Cały zespół jest bardzo pomocny, szefowa przemiła, a Pani Beata z biura przekochana i zawsze służąca dobrą radą! Odbiór odpadów regularnie, a Pan Franek super kierowca! Polecamy!

 • 24.02.2021
  Gabinet Ginekologiczny prof.dr Piotr Skałba

  Oceniam Firmę ASOS PARTNER bardzo dobrze. Odbiór odpadów regularny według harmonogramu. Kulturalna obsługa. Na każde zapytanie uzyskuję wyczerpujące informacje. Duża pomoc przy opanowaniu systemu BDO. Gorąco polecam.

 • test
 • test
 • test
 • test
 • test

Są Państwo zainteresowani odbiorem odpadów i chęcią poznania naszej oferty?

Zachęcamy do kontaktu poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY