ASOS PARTNER

Rekomendacje

Rekomendacje (139)

Dodaj nową rekomendację

 • 18.03.2021
  NZOZ Przychodnia Lekarska "UNIMED" w Zabrzu

  Doceniamy wysoki standard usług, wykonywanych przez ASOS Partner oraz profesjonalizm pracowników. Firmę wyróżnia otwartość w dostosowaniu się do potrzeb i oczekiwań klienta. Odbiór odpadów odbywa się zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dokumentacja jest przygotowywana w sposób dokładny, rzetelny i zgodny z przepisami prawnymi. Zespół konsultantów zawsze służy radą i pomocą. ASOS Partner to firma godna polecenia.

 • 18.03.2021
  SANVIMED W ZABRZU

  Współpracujemy z firmą ASOS-PARTNER od wielu lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze świadczonych usług, które są wykonywane na najwyższym poziomie. Poza wykonywaniem usług w ramach umowy, firma wykazuje się ciągłym wsparciem klienta pod kątem nowych przepisów, jak i chętnie doradza w kwestii wdrożenia nowych rozwiązań. Z całą pewnością możemy polecić firmę ASOS-PARTNER jako rzetelnego i wiarygodnego partnera w zakresie odpadów medycznych.

 • 17.03.2021
  Przychodnia Weterynaryjna Małgorzata Kasprowicz

  Firma ASOS to rzetelna i wiarygodna firma. Współpraca z firmą ASOS trwa nieprzerwanie od roku 2011. W ciągu tej 10-cio letniej współpracy ASOS dał się poznać jako profesjonalista w zakresie gospodarki odpadami weterynaryjnymi. Współpraca z firmą ASOS to nie tylko terminowy odbiór odpadów ale również, a może przede wszystkim doradztwo, pomoc i ....... cierpliwość !! ASOS to godny polecenia partner. POLECAM.

 • 17.03.2021
  Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych ,,Hospicjum" w Gliwicach

  Firmę cechuje szczególna dbałość o klienta, dotrzymywanie terminów, elastyczność oraz szybkie reagowanie na zmiany i potrzeby klienta.

 • 17.03.2021
  Gabinet Reumatologiczny Maria Tokarska

  Współpracę z firmą ASOS-PARTNER oceniam bardzo pozytywnie. Odbiór terminowy, zgodnie z harmonogramem. Panie Agnieszka Stępień i Beata Strzoda bardzo sympatyczne, kompetentne i niezwykle pomocne przy opanowaniu systemu BDO oraz w doradztwie indywidualnym. Na bieżąco informują o obowiązujących przepisach i zaistniałych zmianach. Firma godna polecenia.

 • 17.03.2021
  4 Lejdis usługi kosmetyczne Joanna Szymocha

  Współpraca z firmą ASOS oceniam bardzo dobrze. Wszystko dobrze zorganizowane, terminowe odbiory, profesjonalna obsługa klienta, Panie są rzetelne i bardzo dobrze zorientowane w przepisach. Zawsze można liczyć na ich pomoc, poza tym są przemiłe. Gorąco polecam

 • 17.03.2021
  Poradnia Kardiologiczna - Willa

  Wpis z dnia 17.03.2021 .Współpracę z firmą ASOS-PARTNER oceniamy bardzo pozytywnie . Odbiór odpadów odbywa się wg harmonogramu , bardzo sprawnie .Współpraca z pracownikami firmy jest bardzo dobra, na wysokim poziomie .Firma godna polecenia.

 • 17.03.2021
  Gabinet Kosmetyczny Sensi

  Współpraca z firmą ASOS-PARTNER bardzo dobra. Terminowe odbiory ,profesjonalna obsługa. Panie niezwykle pomocne przy opanowaniu systemu BDO. Serdecznie polecam.

 • 17.03.2021
  Prywatny Gabinet Stomatologiczny Anita Mendrek-Białasiewicz

  Współpracuję z firmą ASOS-PARTNER od wielu lat. Firma cechuje się dużym profesjonalizmem, elastycznością oraz rzetelnością. Posiada doskonale przeszkolony zespół zawsze gotowy do pomocy. W ramach świadczonych dla nas usług wykazują się oczekiwaną od nas terminowością. ASOS to godny polecenia partner. POLECAM.

 • 02.03.2021
  TARGET Bednarski i Wspólnicy

  Oceniamy firmę bardzo dobrze! Cały zespół jest bardzo pomocny, szefowa przemiła, a Pani Beata z biura przekochana i zawsze służąca dobrą radą! Odbiór odpadów regularnie, a Pan Franek super kierowca! Polecamy!

 • 24.02.2021
  Gabinet Ginekologiczny prof.dr Piotr Skałba

  Oceniam Firmę ASOS PARTNER bardzo dobrze. Odbiór odpadów regularny według harmonogramu. Kulturalna obsługa. Na każde zapytanie uzyskuję wyczerpujące informacje. Duża pomoc przy opanowaniu systemu BDO. Gorąco polecam.

 • 22.02.2021
  Gabinet Dermatologiczny Jolanta Wojsa

  Firma rzetelna, odbiory terminowe, w razie konieczności zmiany terminu zawsze możliwy kontakt telefoniczny i mailowy, zarówno z kierowcą jak i z sekretariatem. W trudnych czasach transformacji systemu BDO bardzo pomocni (dziękuję Panie Franku). Zawsze na bieżąco informują o zmianach w przepisach i pomagają przy ich wdrażaniu. Mam porównanie z molochem- REMONDISem. Firma ASOS jest bardzo solidna i godna polecenia.

 • 19.02.2021
  NZOZ Centrum Medyczne Wigor Sp zo.o

  Bardzo dziękujemy za współpracę układa się na prawdę bardzo dobrze. Jest rzetelna i na wysokim poziomie. Odbiory odpadów terminowe zawsze zgodne z harmonogramem. Zawsze miły kontakt telefoniczny lub mailowy.

 • 18.02.2021
  Studio Tatuażu Dobre Znaki

  Świetny kontakt, firma mocno nastawiona na współpracę z klientem. Bardzo dobry i terminowy serwis, nieoceniona pomoc i doradztwo w każdej sytuacji.

 • 23.06.2020
  Usługi Pogrzebowe-BUGLA-

  Świetna współpraca, profesjonalizm, właścicielka godna podziwu - na bieżąco wciela zmiany w przepisach ,informując i pomagając przy tym bardzo skrupulatnie swoich klientów. Gorąco polecam

 • 09.06.2020
  Dom Pomocy Społecznej MIEDARY

  Dopiero od paru miesięcy współpracujemy z firmą "ASOS PARTNER". Po traumatycznych przejściach z poprzednią firmą (Remondis Medison) przeskok w wykonywaniu usług jest ogromny. Pełen profesjonalizm ze strony pracowników firmy. Odbiór odpadów odbywa się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami ( zawsze terminowo). Usługi świadczone są na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Firma godna polecenia

 • 08.06.2020
  Brygida Klamka Usługi Pogrzebowe

  Po latach współpracy z Firmą ASOS-PARTNER, możemy z czystym sumieniem polecić innym usługi tej firmy. Współpraca układa się bez zarzutu, gdy pojawia się jakiś problem zawsze chętnie służą nam pomocą, nie ma problemu z odbiorem telefonu czy odpowiedzią na maila.. Jest to Firma solidna, rzetelna i bardzo profesjonalna. Serdecznie polecam!

 • 08.06.2020
  NZOZ MA-DENT PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy ASOS PARTNER, doceniamy przede wszystkim pełen profesjonalizm. Zawsze można łatwo się skontaktować, uzyskać pomoc i poradę. Z czystym sumieniem możemy polecić usługi tej firmy.

 • 07.06.2020
  Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna dr n.med. Urszula Tyczyńska

  Odkąd podjęłam współpracę z “ASOS PARTNER” nie mam żadnych problemów z tzw gospodarką odpadami medycznymi. Otrzymuję na bieżąco wszelkie informacje dotyczące tego problemu, nie mam żadnych trudności z kontaktem telefonicznym jak i mailowym. Informacje i doradztwo są fachowe i niezmiernie pomocne. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą FIRMĄ i szczerze polecam jej usługi innym.

 • 05.06.2020
  Esti Clinic Tatiana Jasińska

  Asos Partner-solidna i rzetelna firma, która zawsze służy pomocą. Na bieżąco informuje o nowych przepisach i zmianach. Absolutnie polecam!

 • test
 • test
 • test
 • test
 • test

Są Państwo zainteresowani odbiorem odpadów i chęcią poznania naszej oferty?

Zachęcamy do kontaktu poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY