ASOS PARTNER

Rekomendacje

Rekomendacje (148)

Dodaj nową rekomendację

 • 31.03.2022
  Duet Deluxe - Katarzyna Bujok

  Bardzo polecam firmę ASOS.

  Usługi na najwyższym poziomie. Wszystko sprawnie, dobry kontakt i pełen profesjonalizm.

 • 29.03.2022
  STOMATOLOGIA BIAŁA PEREŁKA MARTA ADWENT

  Polecam serdecznie! Współpracuję z tą firmą już kilka lat i jestem przeszczęśliwa, że ich mam!!! Zawsze kompetentni, uprzejmi i pomocni|!!! Tylko tak dalej!!!

 • 14.03.2022
  Praktyka lekarska Tomasz Kandzia

  Polecam tą firmę. Wszystko załatwiane sprawnie i bezproblemowo. Bardzo dobry kontakt i obsługa

 • 10.03.2022
  Miejski Zespół Gospodarki Lokalowej i Administracji Knurowie

  Z przyjemnością polecamy usługi ASOS. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy.

  Wysoka jakość, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres usług, to niewątpliwe atuty tej firmy.

  Grzegorz Łągiewka

 • 19.01.2022
  NZOZ ACTIV MED Zabrze

  Wieloletnia współpraca z ASOS jest bezproblemowa i przyjemna. To raczej my bywamy problemem jak np. zapomnimy poinformować o urlopie. Firma jest rzetelna, solidna, zapewnia stały kontakt z kierowcą czy przedstawicielami, nigdy się nie zdarzyło, że nie odbiorą telefonu. Na bieżąco informują o zmianach w przepisach czy o terminach sprawozdań. Można ze spokojnym sumieniem polecić.

 • 22.10.2021
  Gabinet Weterynaryjny Lux-Vet Justyna Adach

  Serdecznie polecam firmę ASOS! Współpracujemy dopiero od roku, ale wiem, że to współpraca na długie lata. Żadnych problemów a wręcz przeciwnie - rozwiążą każdy problem związany z odpadami i systemem za nie odpowiedzialnym. Pozdrawiam i dziękuję za wszystko, Justyna Adach

 • 21.10.2021
  Studio Amaris - Emilia Rzeźniczek

  Polecam wszystkim firmę Asos. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Dziękuję za miłe podejście do klienta, zawsze można liczyć na Waszą pomoc.

 • 21.10.2021
  Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej - Magdalena Roj

  Firmę Asos polecam z całego serca. Zawsze sumiennie i profesjonalnie dopełniają swoje obowiązki. Panie Beatka i Agnieszka zawsze służą pomocą, rozwiązują problemy. Korzystam z usług tej firmy uwaga - prawie 11 lat i nigdy się nie zawiodłam . Nie zamienilabym na zadna inna . Pozdrawiam .

 • 21.10.2021
  Srebrna Ćma tattoo studio

  Firmę Asos-Partner polecamy z całego naszego serducha. Pracują tutaj wspaniałe osoby, chętne do pomocy, dające wsparcie w tych trudnych czasach. Nasza współpraca trwa niecały rok, a mamy nadzieję, że potrwa lata. Pracownicy są w stałym kontakcie z klientem, czy to internetowym czy telefonicznym świadcząc swoją profesjonalną pomoc. Zakładając studio tatuażu, gdzie wymagane są wszelkie sanepidowskie wymagania - ta firma wychodzi im na przeciw. Bardzo pomogła nam przy rocznym spisie odpadów. Co miesiąc wysyłając rozpiskę harmonogramu odbioru odpadów ich pracownik sumiennie przykłada się do swoich obowiązków i zawsze jest w terminie. I to z uśmiechem na twarzy - to aż miło go zobaczyć w naszych drzwiach. Tą firmę tworzą LUDZIE - i to jest piękne ! Polecamy wszystkim i jak tylko nasi znajomi będą potrzebować takiej usługi to będziemy polecać z czystym sumieniem ! Pozdrawiamy ciepło cały zespół ASOS PARTNER. Do zobaczenia przy kolejnym odbiorze odpadów  

 • 21.10.2021
  NZOZ ABIMED

  Polecamy Firmę Asos Partner nasza współpraca trwa wiele lat .Bardzo profesjonalna ,rzetelna obsługa. Jesteśmy wdzięczni za pomoc w ciągle zmieniających się przepisach i przypominanie o terminach. Bezproblemowy kontakt, zarówno telefoniczny jak i mailowy. Polecamy serdecznie!

 • 27.09.2021
  Indywidualna Praktyka Pielęgniarska LID-MED

  Polecam Firmę Asos Partner moja współpraca trwa od 2014r .Bardzo profesjonalna ,rzetelna obsługa.Jestem wdzięczna za pomoc ciągle zmieniających się przepisów.Przypominanie o terminach.Polecam jest najlepsza.

 • 22.09.2021
  Praktyka Lekarzy Rodzinnych SANPROM ZABRZE

  Polecam, polecam, polecam Rzetelność i pomoc w rozwiązywaniu wszelakich problemów to logo tej Firmy

 • 21.09.2021
  HappyDental Ruci&Mróz

  Polecamy firme Asos, nasza współpraca trwa już 7 lat i będzie jeszcze długo trwała. Najbardziej doceniamy udzieloną pomoc przy ciągle zmieniających sie przepisach i wymaganiach dotyczących odpadów medycznych.

 • 24.08.2021
  Butrago Sp. z o.o.

  Najlepsza firma do współpracy na rynku. Wszystkie odpady odbierane zgodnie z harmonogramem. Nieoceniona pomoc i ratowanie z opresji, gdy inne firmy zawodzą czy pojawiają się nowe przepisy. Bezproblemowy kontakt, zarówno telefoniczny jak i emailowy. Polecam serdecznie!

 • 18.08.2021
  Piotr Cieślik Gabinet Weterynaryjny ANIMAGUS

  Z Firmą ASOS (wcześniej Maxim) współpracujemy już od wielu lat. Firma rzetelna, działająca zgodnie z aktualnymi przepisami sanitarnymi, bardzo sprawnie zostały wdrożone nowe przepisy o zagospodarowaniu odpadów oraz prowadzenia ewidencji elektronicznej ( dziękujemy w tym miejscu za wszelką pomoc w tym względzie)

 • 21.07.2021
  Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Bytom

  Z firmą ASOS Partner współpracuję od wielu lat i jestem z tego faktu bardzo zadowolona. Troska o klienta, punktualność, rzetelność. ASOS to bardzo sprawnie działająca firma, która pomaga klientom i często za nich myśli. Polecam.

 • 12.07.2021
  Gabinet Kosmetyki I Podologii Iwona Cyprys

  Minimum formalności, maximum zadowolenia, odbiór na czas, od kilku dobrych lat współpraca na medal. Polecam

 • 08.07.2021
  Gabinet Stomatologiczny Zdrowy Uśmiech Małgorzata Terteka

  Podjęcie współpracy z firmą ASOS było chyba najlepszą moją decyzją biznesową! Perełka na rynku odpadów. Rzadko spotykany profesjonalizm i troska o kontrahenta. Nowoczesne systemy informatyczne wdrożone przez ASOS całkowicie pozbawiły mnie udręki papierologii, przykrych formularzy i wertowania przepisów. Szanują mój czas na każdym kroku. Zawsze odbierają telefony, odpisują na maile. Każdy kontakt i każdy odbiór terminowo, z uśmiechem. Za niewielką opłatę kupiłam święty spokój. Polecam każdemu przedsiębiorcy!

 • 08.07.2021
  Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zakon Kamilianów w Zabrzu ul. Cisowa 6

  Współpraca z ASOS PARTNER przebiega bardzo dobrze i bezproblemowo. Z firmą współpracujemy od 14 lat (wcześniej była to firma Maxim). Firma ASOS PARTNER rzetelnie wywiązuje się z umowy świadczonych usług. Odbiór odpadów jest zawsze w terminie, zgodnie z podanym wcześniej harmonogramem.

 • 28.06.2021
  Zacisze Piękna Aneta Ludwig

  Firma Asos posiada wykfalifikowane osoby w swojej firmie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firma . Panie są zawsze bardzo pomocne i miłe. Zawsze mogę na Firmie polegać. Są dyspozycyjną firmą i przy tym bardzo ciepłymi osobami. Jest to jedna z niewielu firm z którymi współpracuje się bez zarzutu.

 • test
 • test
 • test
 • test
 • test

Są Państwo zainteresowani odbiorem odpadów i chęcią poznania naszej oferty?

Zachęcamy do kontaktu poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY