ASOS PARTNER

Rekomendacje

Rekomendacje (132)

Dodaj nową rekomendację

 • 12.07.2021
  Gabinet Kosmetyki I Podologii Iwona Cyprys

  Minimum formalności, maximum zadowolenia, odbiór na czas, od kilku dobrych lat współpraca na medal. Polecam

 • 08.07.2021
  Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zakon Kamilianów w Zabrzu ul. Cisowa 6

  Współpraca z ASOS PARTNER przebiega bardzo dobrze i bezproblemowo. Z firmą współpracujemy od 14 lat (wcześniej była to firma Maxim). Firma ASOS PARTNER rzetelnie wywiązuje się z umowy świadczonych usług. Odbiór odpadów jest zawsze w terminie, zgodnie z podanym wcześniej harmonogramem.

 • 08.07.2021
  Gabinet Stomatologiczny Zdrowy Uśmiech Małgorzata Terteka

  Podjęcie współpracy z firmą ASOS było chyba najlepszą moją decyzją biznesową! Perełka na rynku odpadów. Rzadko spotykany profesjonalizm i troska o kontrahenta. Nowoczesne systemy informatyczne wdrożone przez ASOS całkowicie pozbawiły mnie udręki papierologii, przykrych formularzy i wertowania przepisów. Szanują mój czas na każdym kroku. Zawsze odbierają telefony, odpisują na maile. Każdy kontakt i każdy odbiór terminowo, z uśmiechem. Za niewielką opłatę kupiłam święty spokój. Polecam każdemu przedsiębiorcy!

 • 28.06.2021
  Zacisze Piękna Aneta Ludwig

  Firma Asos posiada wykfalifikowane osoby w swojej firmie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firma . Panie są zawsze bardzo pomocne i miłe. Zawsze mogę na Firmie polegać. Są dyspozycyjną firmą i przy tym bardzo ciepłymi osobami. Jest to jedna z niewielu firm z którymi współpracuje się bez zarzutu.

 • 30.05.2021
  NZOZ TOTAL-MED

  Współpraca bezproblemowa elastyczna i na profesjonalnym poziomie. Obsługa nie ogranicza się tylko do odbioru odpadów ale dba by odbywała się zgodnie z bieżącymi przepisami, a o zmianach informuje z wyprzedzeniem. Polecam.

 • 28.05.2021
  NZOZ UDENTE MARTA GALIK

  Bardzo profesjonalny partner biznesowy, rzetelny i pomocny. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. POLECAM!

 • 27.05.2021
  Nowak Mariola Life Clinic

  Firma ASOS jest doskonałym partnerem do współpracy. Jest rzetelna, terminowa i bezproblemowa. Obsługa bardzo miła, usługi świadczy na najwyższym poziomie, posiada ogromne doświadczenie i wiedzę, na bieżąco informuje o zmianach w przepisach. Szczerze polecam firmę ASOS gdyż nigdy nie zawiodła naszych oczekiwań, jest elastyczna i profesjonalna. Godna polecenia.

 • 27.05.2021
  NZOZ "VITA" ZABRZE

  RZETELNA FIRMA . PANI AGNIESZKA POMOCNA , CHĘTNIE UDZIELI POTRZEBNYCH INFORMACJI . WSPÓŁPRACA BEZ ZASTRZEŻEŃ!

 • 26.05.2021
  NZOZ ALMED ALEKSANDRA BEREŻAŃSKA

  Nasza wieloletnia współpraca z firmą ASOS układa się bezproblemowo. Rzetelność, solidność i terminowość to z pewnością największe atuty firmy. Jeśli do tego dodamy - profesjonalny zespół zawsze wychodzący z pomocą - wychodzi nam - idealny partner biznesowy. Polecam

 • 26.05.2021
  Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Katarzyna Dwronicka

  Współpraca z firma ASOS jest cudowna i bezproblemowa , Panie zawsze pomagają we wszystkim, są bardzo bezproblemowi i rzetelni wszystkie informacje o zmianach czy to w firmie czy przepisach podawane są na bieżąco. Polecam firmę.

 • 21.03.2021
  Mój Dentysta Sosnowiec

  Od lat współpracujemy z firmą Asos .Zawsze pomagają w rozwiązywaniu problemów. Na bieżąco informują o zmianach w przepisach i troszczą się o swoich klientów. Jak najbardziej polecam.

 • 20.03.2021
  EMILY KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA MAŁGORZATA NOSAL

  Współpraca z firmą ASOS Partner od momentu rozpoczęcia w roku ubiegłym do chwili obecnej układa się bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Profesjonalizm, fachowość, solidność, odpowiedzialność to atuty charakteryzujące ww. firmę. Stały dobry kontakt oraz informowanie o aktualnych zmianach w przepisach prawnych. Polecam wszystkim poszukującym firmy o tym profilu. Z poważaniem Małgorzata Nosal EMILY KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA

 • 19.03.2021
  Firma Transportu Sanitarnego "Eskulap" WPM Zabrze

  ASOS - PARTNER, to solidna, rzetelna firma, dobrze zorganizowana i na najwyższym poziomie. Właścicielka -bardzo miła i życzliwa Pani, która na bieżąco informuje o wszystkich nowych zmianach i przepisach. Służy pomocą gdy tego potrzebujemy. Firma godna polecenia. która zawsze służy pomocą. Na bieżąco informuje o nowych przepisach i zmianach. Polecam!

 • 18.03.2021
  NZOZ Przychodnia Lekarska "UNIMED" w Zabrzu

  Doceniamy wysoki standard usług, wykonywanych przez ASOS Partner oraz profesjonalizm pracowników. Firmę wyróżnia otwartość w dostosowaniu się do potrzeb i oczekiwań klienta. Odbiór odpadów odbywa się zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dokumentacja jest przygotowywana w sposób dokładny, rzetelny i zgodny z przepisami prawnymi. Zespół konsultantów zawsze służy radą i pomocą. ASOS Partner to firma godna polecenia.

 • 18.03.2021
  SANVIMED W ZABRZU

  Współpracujemy z firmą ASOS-PARTNER od wielu lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze świadczonych usług, które są wykonywane na najwyższym poziomie. Poza wykonywaniem usług w ramach umowy, firma wykazuje się ciągłym wsparciem klienta pod kątem nowych przepisów, jak i chętnie doradza w kwestii wdrożenia nowych rozwiązań. Z całą pewnością możemy polecić firmę ASOS-PARTNER jako rzetelnego i wiarygodnego partnera w zakresie odpadów medycznych.

 • 17.03.2021
  Przychodnia Weterynaryjna Małgorzata Kasprowicz

  Firma ASOS to rzetelna i wiarygodna firma. Współpraca z firmą ASOS trwa nieprzerwanie od roku 2011. W ciągu tej 10-cio letniej współpracy ASOS dał się poznać jako profesjonalista w zakresie gospodarki odpadami weterynaryjnymi. Współpraca z firmą ASOS to nie tylko terminowy odbiór odpadów ale również, a może przede wszystkim doradztwo, pomoc i ....... cierpliwość !! ASOS to godny polecenia partner. POLECAM.

 • 17.03.2021
  Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych ,,Hospicjum" w Gliwicach

  Firmę cechuje szczególna dbałość o klienta, dotrzymywanie terminów, elastyczność oraz szybkie reagowanie na zmiany i potrzeby klienta.

 • 17.03.2021
  Gabinet Reumatologiczny Maria Tokarska

  Współpracę z firmą ASOS-PARTNER oceniam bardzo pozytywnie. Odbiór terminowy, zgodnie z harmonogramem. Panie Agnieszka Stępień i Beata Strzoda bardzo sympatyczne, kompetentne i niezwykle pomocne przy opanowaniu systemu BDO oraz w doradztwie indywidualnym. Na bieżąco informują o obowiązujących przepisach i zaistniałych zmianach. Firma godna polecenia.

 • 17.03.2021
  4 Lejdis usługi kosmetyczne Joanna Szymocha

  Współpraca z firmą ASOS oceniam bardzo dobrze. Wszystko dobrze zorganizowane, terminowe odbiory, profesjonalna obsługa klienta, Panie są rzetelne i bardzo dobrze zorientowane w przepisach. Zawsze można liczyć na ich pomoc, poza tym są przemiłe. Gorąco polecam

 • 17.03.2021
  Poradnia Kardiologiczna - Willa

  Wpis z dnia 17.03.2021 .Współpracę z firmą ASOS-PARTNER oceniamy bardzo pozytywnie . Odbiór odpadów odbywa się wg harmonogramu , bardzo sprawnie .Współpraca z pracownikami firmy jest bardzo dobra, na wysokim poziomie .Firma godna polecenia.

 • test
 • test
 • test
 • test
 • test

Są Państwo zainteresowani odbiorem odpadów i chęcią poznania naszej oferty?

Zachęcamy do kontaktu poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY