ASOS PARTNER

Rekomendacje

Rekomendacje (139)

Dodaj nową rekomendację

 • 21.10.2021
  Studio Amaris - Emilia Rzeźniczek

  Polecam wszystkim firmę Asos. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Dziękuję za miłe podejście do klienta, zawsze można liczyć na Waszą pomoc.

 • 27.09.2021
  Indywidualna Praktyka Pielęgniarska LID-MED

  Polecam Firmę Asos Partner moja współpraca trwa od 2014r .Bardzo profesjonalna ,rzetelna obsługa.Jestem wdzięczna za pomoc ciągle zmieniających się przepisów.Przypominanie o terminach.Polecam jest najlepsza.

 • 22.09.2021
  Praktyka Lekarzy Rodzinnych SANPROM ZABRZE

  Polecam, polecam, polecam Rzetelność i pomoc w rozwiązywaniu wszelakich problemów to logo tej Firmy

 • 21.09.2021
  HappyDental Ruci&Mróz

  Polecamy firme Asos, nasza współpraca trwa już 7 lat i będzie jeszcze długo trwała. Najbardziej doceniamy udzieloną pomoc przy ciągle zmieniających sie przepisach i wymaganiach dotyczących odpadów medycznych.

 • 24.08.2021
  Butrago Sp. z o.o.

  Najlepsza firma do współpracy na rynku. Wszystkie odpady odbierane zgodnie z harmonogramem. Nieoceniona pomoc i ratowanie z opresji, gdy inne firmy zawodzą czy pojawiają się nowe przepisy. Bezproblemowy kontakt, zarówno telefoniczny jak i emailowy. Polecam serdecznie!

 • 18.08.2021
  Piotr Cieślik Gabinet Weterynaryjny ANIMAGUS

  Z Firmą ASOS (wcześniej Maxim) współpracujemy już od wielu lat. Firma rzetelna, działająca zgodnie z aktualnymi przepisami sanitarnymi, bardzo sprawnie zostały wdrożone nowe przepisy o zagospodarowaniu odpadów oraz prowadzenia ewidencji elektronicznej ( dziękujemy w tym miejscu za wszelką pomoc w tym względzie)

 • 21.07.2021
  Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Bytom

  Z firmą ASOS Partner współpracuję od wielu lat i jestem z tego faktu bardzo zadowolona. Troska o klienta, punktualność, rzetelność. ASOS to bardzo sprawnie działająca firma, która pomaga klientom i często za nich myśli. Polecam.

 • 12.07.2021
  Gabinet Kosmetyki I Podologii Iwona Cyprys

  Minimum formalności, maximum zadowolenia, odbiór na czas, od kilku dobrych lat współpraca na medal. Polecam

 • 08.07.2021
  Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zakon Kamilianów w Zabrzu ul. Cisowa 6

  Współpraca z ASOS PARTNER przebiega bardzo dobrze i bezproblemowo. Z firmą współpracujemy od 14 lat (wcześniej była to firma Maxim). Firma ASOS PARTNER rzetelnie wywiązuje się z umowy świadczonych usług. Odbiór odpadów jest zawsze w terminie, zgodnie z podanym wcześniej harmonogramem.

 • 08.07.2021
  Gabinet Stomatologiczny Zdrowy Uśmiech Małgorzata Terteka

  Podjęcie współpracy z firmą ASOS było chyba najlepszą moją decyzją biznesową! Perełka na rynku odpadów. Rzadko spotykany profesjonalizm i troska o kontrahenta. Nowoczesne systemy informatyczne wdrożone przez ASOS całkowicie pozbawiły mnie udręki papierologii, przykrych formularzy i wertowania przepisów. Szanują mój czas na każdym kroku. Zawsze odbierają telefony, odpisują na maile. Każdy kontakt i każdy odbiór terminowo, z uśmiechem. Za niewielką opłatę kupiłam święty spokój. Polecam każdemu przedsiębiorcy!

 • 28.06.2021
  Zacisze Piękna Aneta Ludwig

  Firma Asos posiada wykfalifikowane osoby w swojej firmie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firma . Panie są zawsze bardzo pomocne i miłe. Zawsze mogę na Firmie polegać. Są dyspozycyjną firmą i przy tym bardzo ciepłymi osobami. Jest to jedna z niewielu firm z którymi współpracuje się bez zarzutu.

 • 30.05.2021
  NZOZ TOTAL-MED

  Współpraca bezproblemowa elastyczna i na profesjonalnym poziomie. Obsługa nie ogranicza się tylko do odbioru odpadów ale dba by odbywała się zgodnie z bieżącymi przepisami, a o zmianach informuje z wyprzedzeniem. Polecam.

 • 28.05.2021
  NZOZ UDENTE MARTA GALIK

  Bardzo profesjonalny partner biznesowy, rzetelny i pomocny. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. POLECAM!

 • 27.05.2021
  Nowak Mariola Life Clinic

  Firma ASOS jest doskonałym partnerem do współpracy. Jest rzetelna, terminowa i bezproblemowa. Obsługa bardzo miła, usługi świadczy na najwyższym poziomie, posiada ogromne doświadczenie i wiedzę, na bieżąco informuje o zmianach w przepisach. Szczerze polecam firmę ASOS gdyż nigdy nie zawiodła naszych oczekiwań, jest elastyczna i profesjonalna. Godna polecenia.

 • 27.05.2021
  NZOZ "VITA" ZABRZE

  RZETELNA FIRMA . PANI AGNIESZKA POMOCNA , CHĘTNIE UDZIELI POTRZEBNYCH INFORMACJI . WSPÓŁPRACA BEZ ZASTRZEŻEŃ!

 • 26.05.2021
  NZOZ ALMED ALEKSANDRA BEREŻAŃSKA

  Nasza wieloletnia współpraca z firmą ASOS układa się bezproblemowo. Rzetelność, solidność i terminowość to z pewnością największe atuty firmy. Jeśli do tego dodamy - profesjonalny zespół zawsze wychodzący z pomocą - wychodzi nam - idealny partner biznesowy. Polecam

 • 26.05.2021
  Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Katarzyna Dwronicka

  Współpraca z firma ASOS jest cudowna i bezproblemowa , Panie zawsze pomagają we wszystkim, są bardzo bezproblemowi i rzetelni wszystkie informacje o zmianach czy to w firmie czy przepisach podawane są na bieżąco. Polecam firmę.

 • 21.03.2021
  Mój Dentysta Sosnowiec - Iwona Piasta-Ocetek

  Od lat współpracujemy z firmą Asos .Zawsze pomagają w rozwiązywaniu problemów. Na bieżąco informują o zmianach w przepisach i troszczą się o swoich klientów. Jak najbardziej polecam.

 • 20.03.2021
  EMILY KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA MAŁGORZATA NOSAL

  Współpraca z firmą ASOS Partner od momentu rozpoczęcia w roku ubiegłym do chwili obecnej układa się bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Profesjonalizm, fachowość, solidność, odpowiedzialność to atuty charakteryzujące ww. firmę. Stały dobry kontakt oraz informowanie o aktualnych zmianach w przepisach prawnych. Polecam wszystkim poszukującym firmy o tym profilu. Z poważaniem Małgorzata Nosal EMILY KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA

 • 19.03.2021
  Firma Transportu Sanitarnego "Eskulap" WPM Zabrze

  ASOS - PARTNER, to solidna, rzetelna firma, dobrze zorganizowana i na najwyższym poziomie. Właścicielka -bardzo miła i życzliwa Pani, która na bieżąco informuje o wszystkich nowych zmianach i przepisach. Służy pomocą gdy tego potrzebujemy. Firma godna polecenia. która zawsze służy pomocą. Na bieżąco informuje o nowych przepisach i zmianach. Polecam!

 • test
 • test
 • test
 • test
 • test

Są Państwo zainteresowani odbiorem odpadów i chęcią poznania naszej oferty?

Zachęcamy do kontaktu poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY