ASOS PARTNER

Rekomendacje

Rekomendacje (104)

Dodaj nową rekomendację

 • 22.10.2021
  Gabinet Weterynaryjny Lux-Vet Justyna Adach

  Serdecznie polecam firmę ASOS! Współpracujemy dopiero od roku, ale wiem, że to współpraca na długie lata. Żadnych problemów a wręcz przeciwnie - rozwiążą każdy problem związany z odpadami i systemem za nie odpowiedzialnym. Pozdrawiam i dziękuję za wszystko, Justyna Adach

 • 21.10.2021
  NZOZ ABIMED

  Polecamy Firmę Asos Partner nasza współpraca trwa wiele lat .Bardzo profesjonalna ,rzetelna obsługa. Jesteśmy wdzięczni za pomoc w ciągle zmieniających się przepisach i przypominanie o terminach. Bezproblemowy kontakt, zarówno telefoniczny jak i mailowy. Polecamy serdecznie!

 • 21.10.2021
  Srebrna Ćma tattoo studio

  Firmę Asos-Partner polecamy z całego naszego serducha. Pracują tutaj wspaniałe osoby, chętne do pomocy, dające wsparcie w tych trudnych czasach. Nasza współpraca trwa niecały rok, a mamy nadzieję, że potrwa lata. Pracownicy są w stałym kontakcie z klientem, czy to internetowym czy telefonicznym świadcząc swoją profesjonalną pomoc. Zakładając studio tatuażu, gdzie wymagane są wszelkie sanepidowskie wymagania - ta firma wychodzi im na przeciw. Bardzo pomogła nam przy rocznym spisie odpadów. Co miesiąc wysyłając rozpiskę harmonogramu odbioru odpadów ich pracownik sumiennie przykłada się do swoich obowiązków i zawsze jest w terminie. I to z uśmiechem na twarzy - to aż miło go zobaczyć w naszych drzwiach. Tą firmę tworzą LUDZIE - i to jest piękne ! Polecamy wszystkim i jak tylko nasi znajomi będą potrzebować takiej usługi to będziemy polecać z czystym sumieniem ! Pozdrawiamy ciepło cały zespół ASOS PARTNER. Do zobaczenia przy kolejnym odbiorze odpadów  

 • 21.10.2021
  Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej

  Firmę Asos polecam z całego serca. Zawsze sumiennie i profesjonalnie dopełniają swoje obowiązki. Panie Beatka i Agnieszka zawsze służą pomocą, rozwiązują problemy. Korzystam z usług tej firmy uwaga - prawie 11 lat i nigdy się nie zawiodłam . Nie zamienilabym na zadna inna . Pozdrawiam .

 • 21.10.2021
  Studio Amaris

  Polecam wszystkim firmę Asos. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Dziękuję za miłe podejście do klienta, zawsze można liczyć na Waszą pomoc.

 • 27.09.2021
  Indywidualna Praktyka Pielęgniarska LID-MED

  Polecam Firmę Asos Partner moja współpraca trwa od 2014r .Bardzo profesjonalna ,rzetelna obsługa.Jestem wdzięczna za pomoc ciągle zmieniających się przepisów.Przypominanie o terminach.Polecam jest najlepsza.

 • 22.09.2021
  Praktyka Lekarzy Rodzinnych Sanprom Zabrze

  Polecam, polecam, polecam Rzetelność i pomoc w rozwiązywaniu wszelakich problemów to logo tej Firmy

 • 21.09.2021
  HappyDental Ruci&Mróz

  Polecamy firme Asos, nasza współpraca trwa już 7 lat i będzie jeszcze długo trwała. Najbardziej doceniamy udzieloną pomoc przy ciągle zmieniających sie przepisach i wymaganiach dotyczących odpadów medycznych.

 • 24.08.2021
  Butrago Sp. z o.o.

  Najlepsza firma do współpracy na rynku. Wszystkie odpady odbierane zgodnie z harmonogramem. Nieoceniona pomoc i ratowanie z opresji, gdy inne firmy zawodzą czy pojawiają się nowe przepisy. Bezproblemowy kontakt, zarówno telefoniczny jak i emailowy. Polecam serdecznie!

 • 18.08.2021
  Piotr Cieślik Gabinet Weterynaryjny ANIMAGUS

  Z Firmą ASOS (wcześniej Maxim) współpracujemy już od wielu lat. Firma rzetelna, działająca zgodnie z aktualnymi przepisami sanitarnymi, bardzo sprawnie zostały wdrożone nowe przepisy o zagospodarowaniu odpadów oraz prowadzenia ewidencji elektronicznej ( dziękujemy w tym miejscu za wszelką pomoc w tym względzie)

 • 21.07.2021
  Gabinet Kosmetyki Lakarskiej Bytom

  Z firmą ASOS Partner współpracuję od wielu lat i jestem z tego faktu bardzo zadowolona. Troska o klienta, punktualność, rzetelność. ASOS to bardzo sprawnie działająca firma, która pomaga klientom i często za nich myśli. Polecam.

 • 12.07.2021
  Gabinet Kosmetyki I Podologii Iwona Cyprys

  Minimum formalności, maximum zadowolenia, odbiór na czas, od kilku dobrych lat współpraca na medal. Polecam

 • 08.07.2021
  Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zakon Kamilianów w Zabrzu ul. Cisowa 6

  Współpraca z ASOS PARTNER przebiega bardzo dobrze i bezproblemowo. Z firmą współpracujemy od 14 lat (wcześniej była to firma Maxim). Firma ASOS PARTNER rzetelnie wywiązuje się z umowy świadczonych usług. Odbiór odpadów jest zawsze w terminie, zgodnie z podanym wcześniej harmonogramem.

 • 08.07.2021
  Gabinet Stomatologiczny Zdrowy Uśmiech Małgorzata Terteka

  Podjęcie współpracy z firmą ASOS było chyba najlepszą moją decyzją biznesową! Perełka na rynku odpadów. Rzadko spotykany profesjonalizm i troska o kontrahenta. Nowoczesne systemy informatyczne wdrożone przez ASOS całkowicie pozbawiły mnie udręki papierologii, przykrych formularzy i wertowania przepisów. Szanują mój czas na każdym kroku. Zawsze odbierają telefony, odpisują na maile. Każdy kontakt i każdy odbiór terminowo, z uśmiechem. Za niewielką opłatę kupiłam święty spokój. Polecam każdemu przedsiębiorcy!

 • 28.06.2021
  Zacisze Piękna Aneta Ludwig

  Firma Asos posiada wykfalifikowane osoby w swojej firmie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firma . Panie są zawsze bardzo pomocne i miłe. Zawsze mogę na Firmie polegać. Są dyspozycyjną firmą i przy tym bardzo ciepłymi osobami. Jest to jedna z niewielu firm z którymi współpracuje się bez zarzutu.

 • 30.05.2021
  NZOZ TOTAL-MED

  Współpraca bezproblemowa elastyczna i na profesjonalnym poziomie. Obsługa nie ogranicza się tylko do odbioru odpadów ale dba by odbywała się zgodnie z bieżącymi przepisami, a o zmianach informuje z wyprzedzeniem. Polecam.

 • 28.05.2021
  NZOZ UDENTE MARTA GALIK

  Bardzo profesjonalny partner biznesowy, rzetelny i pomocny. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. POLECAM!

 • 27.05.2021
  Nowak Mariola Life Clinic

  Firma ASOS jest doskonałym partnerem do współpracy. Jest rzetelna, terminowa i bezproblemowa. Obsługa bardzo miła, usługi świadczy na najwyższym poziomie, posiada ogromne doświadczenie i wiedzę, na bieżąco informuje o zmianach w przepisach. Szczerze polecam firmę ASOS gdyż nigdy nie zawiodła naszych oczekiwań, jest elastyczna i profesjonalna. Godna polecenia.

 • 27.05.2021
  NZOZ "VITA" ZABRZE

  RZETELNA FIRMA . PANI AGNIESZKA POMOCNA , CHĘTNIE UDZIELI POTRZEBNYCH INFORMACJI . WSPÓŁPRACA BEZ ZASTRZEŻEŃ!

 • 26.05.2021
  NZOZ ALMED ALEKSANDRA BEREŻAŃSKA

  Nasza wieloletnia współpraca z firmą ASOS układa się bezproblemowo. Rzetelność, solidność i terminowość to z pewnością największe atuty firmy. Jeśli do tego dodamy - profesjonalny zespół zawsze wychodzący z pomocą - wychodzi nam - idealny partner biznesowy. Polecam

 • test
 • test
 • test
 • test
 • test

Są Państwo zainteresowani odbiorem odpadów i chęcią poznania naszej oferty?

Zachęcamy do kontaktu poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY