Rekomendacje

Rekomendacje


Dodaj nową rekomendacje

 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
65 wpisów.
Anita Białasiewicz wpis z dnia 15 października 2018:
Z racji na wieloletnią współpracę z ogromną przyjemnością chciałabym się z Państwem podzielić opinią na temat firmy ASOS. To co dla mnie najważniejsze to papierologia i tu firma stanęła na wysokości zadania w 100%. Wypełnia, przesyła wszelkie dokumenty dotyczące naszej firmy. Informuje o zmianach ( wymogi sanepidu i innych organów) nas dotyczących chroniąc nas przed mandatami w czasie kontroli. Terminy odbioru też bez problemowe do uzgodnienia i zawsze na czas. Dziękuję za wieloletnią współpracę. Z poważaniem Anita B.
Z racji na wieloletnią współpracę z ogromną przyjemnością chciałabym się z Państwem podzielić opinią na temat firmy ASOS. To co dla mnie najważniejsze to papierologia i tu firma stanęła na wysokości zadania w 100%. Wypełnia, przesyła wszelkie dokumenty dotyczące naszej firmy. Informuje o zmianach ( wymogi sanepidu i innych organów) nas dotyczących chroniąc nas przed mandatami w czasie kontroli. Terminy odbioru też bez problemowe do uzgodnienia i zawsze na czas. Dziękuję za wieloletnią współpracę.
Z poważaniem Anita B.
Mateusz Rospond wpis z dnia 13 października 2018:
Wszystko rzetelnie i o czasie. Sprawna komunikacja przez e-mail, ogranicza formalności do minimum a dokumentacja związana z gospodarką odpadami jest zawsze w komplecie.
Wszystko rzetelnie i o czasie. Sprawna komunikacja przez e-mail, ogranicza formalności do minimum a dokumentacja związana z gospodarką odpadami jest zawsze w komplecie.
Tomek wpis z dnia 12 października 2018:
Współpraca od wielu lat jest bardzo dobra. Zawsze zgodnie z harmonogramem. Polecam
Współpraca od wielu lat jest bardzo dobra.
Zawsze zgodnie z harmonogramem. Polecam
Ernest Klimas wpis z dnia 12 października 2018:
Polecam gorąco 🙂
Polecam gorąco 🙂
Dominika wpis z dnia 10 lipca 2018:
Witam. Od 8 lat współpracuje z firmą ASOS dawniej Maxim, Współpraca bez zarzutów, zawsze można liczyć na pomoc. Profesjonalizm to ich największa cecha. Bardzo polecam 🙂
Witam. Od 8 lat współpracuje z firmą ASOS dawniej Maxim,
Współpraca bez zarzutów, zawsze można liczyć na pomoc. Profesjonalizm to ich największa cecha. Bardzo polecam 🙂
Wasza firma jest zainteresowana odbiorem odpadów i chęcią naszej ofery?
Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz
Wasza firma jest zainteresowana odbiorem odpadów i chęcią poznania naszej oferty?
Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 530-470-261
lub poprzez formularz kontaktowy